Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

PSM’de Bu Hafta: 21-28 Haziran

Zorlu PSM'nin kaçırmamanız gereken etkinliklerini sizin için derledik!

PSM’de Bu Hafta: 21-28 Haziran PSM’de Bu Hafta: 21-28 Haziran Pinterest


 

% 100 Music Presents After Work Party 
21 - 28 Haziran Cuma 18.00

Haziran ve Temmuz ayları boyunca Cuma akşamları %100 Music sponsorluğunda gerçekleşecek Zorlu PSM’nin yeni parti serisi “After Work Party”; 21 ve 28 Haziran tarihlerinde tüm parti severleri ağırlıyor! Zorlu PSM Amfi’de ücretsiz gerçekleşecek partinin menüsünde; serinletici melodiler, bolca dans, happy hour ve bir yaz klasiği olarak barbekü var!
Etkinlik Saati:
18.00 Indiescotheque
20.00 Rubsilent
 
TBT Millenium-2000’ler Yabancı Pop Party
27 Haziran Perşembe 20.00

Zorlu PSM; yaza damgasını vuran, açık havada ücretsiz parti serilerine bir yenisini daha katıyor! TBT Millenium – 2000’ler Yabancı Pop Party ile 2000’lerin en sevilen şarkıları Erdinç Erdoğdu setiyle PSM Amfi’de!
 
Gerçek 
21 – 22 Haziran 20.30

Zorlu PSM, Talimhane Tiyatrosu ile yeniden ortak bir yapıma imza atıyor. Guardian gazetesinin "çağımızın en heyecan verici oyun yazarı" olarak nitelendirdiği, Fransa’nın en prestijli ödüllerine sahip Florian Zeller’ın komedi oyunu Gerçek, nefes kesen sahneleriyle Turkcell Platinum Sahnesi’nde!
Etkinlik Saati: 20.30
 
Mark Eliyahu
25 Haziran Salı 20.30

Dünyanın en seçkin sahnelerinde eşsiz konserlere imza atan Mark Eliyahu, “Let It Go” turnesi ile Zorlu PSM’de! Dinleyenleri Doğu ve Batı'yı sentezleyen müziğiyle anlamlı bir ses yolculuğuna çıkaran sanatçı, kamança ve tar gibi eski enstrümanları modern ve fütüristik ögelerle birleştiriyor. Mark Eliyahu’ya seçkin müzisyen, besteci, müzikolog ve tar üstadı olan babası Piris Eliyahu’nun da eşlik edeceği bu özel performans, Turkcell Sahnesi’nde yerini alacak.
Kapı Açılış: 20.30
Mark Eliyahu: 21.00
 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X