Puma İlham Veren Kadınları Kutluyor

PUMA, kültür ve spor dünyasına şekil veren, hikayeleriyle ilham kaynağı olan kadınları kutlamak için yepyeni bir platform başlatıyor.

Puma İlham Veren Kadınları Kutluyor Puma İlham Veren Kadınları Kutluyor Pinterest


 

Markanın beraber çalıştığı ve alanlarında yıldız olan tüm kadın marka elçileri bu platformda bir araya geliyor.

Pop müziğin süperstar isimlerinden DUA LIPA’nın önderlik ettiği bu platform aracılığıyla, PUMA 2021 yılı boyunca kadın marka elçileriyle beraber ilham verici içerikler üretmeye devam edecek. Bu hikayelerin tamamı, bizi harekete geçiren, bize yön veren kadınlardan ilham alan “SHE MOVES US” sloganı altında buluşacak.

“Spor ve eğlence gibi alanlarda daha çok erkeklerin başarıları konuşulur. O yüzden kadınların başarı hikayelerini anlatıyor olmak, eski alışkanlıkları yıkmak açısından çok önemli,” diyen Dua Lipa, sözlerine şöyle devam etti: “Kadınlar farklı alanlarda başarıdan başarıya koşuyor. Bu hikayeleri kutlamak beni hem heyecanlandırıyor, hem de bana güç veriyor. Aynı zamanda diğer tüm kadınları da daha büyük başarılar elde etmeleri için cesaretlendiriyor. İşte bu yüzden beni de bu kampanyaya dahil ettikleri için PUMA’ya çok teşekkür ediyorum. Şimdi neler yapabileceğimizi tüm dünyaya gösterme zamanı!”

Süpermodel Winnie Harlow ile oyuncu, model ve aktivist Cara Delevingne de “SHE MOVES US” kampanyasına destek veren isimler arasında. Aynı zamanda WNBA yıldızı Skylar Diggins-Smith, golfçü Lexi Thompson, futbolcu Nikita Parris and atlet Yaroslava Mahuchikh gibi spor dünyasının önde gelen kadınları da bu platformda yer alacak.
 
“She Moves Us” platformu, kadın marka elçilerimizin başarı yolculuklarını, bu yolda onlara ilham veren ve yardımcı olan kadınları, ve kişisel hayatlarında veya kariyerlerinde karşı karşıya geldikleri zorlukların nasıl üstesinden geldiklerini anlatan hikayeler paylaşacak.

Sosyal medya aracılığıyla marka elçilerini kadın tüketicilerle bir araya getirmeyi hedefleyen marka, bu sayede kadınlar için önemli sosyal konuların da konuşulduğu büyük bir platform oluşturacak.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X