Purina Friskies ve Yemeksepeti Anlamlı Bir İş Birliğine İmza Atıyor

Nestlé Purina PetCare ailesinin üyesi Friskies, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde sokakta yaşayan kedi dostlarımızı unutmadı.

Purina Friskies ve Yemeksepeti Anlamlı Bir İş Birliğine İmza Atıyor Purina Friskies ve Yemeksepeti Anlamlı Bir İş Birliğine İmza Atıyor Pinterest


 

Yemeksepeti BanaBi ve Yemeksepeti Vale ile anlamlı bir iş birliğine imza attı. İş birliği kapsamında 3-4 Nisan tarihlerinde verilecek siparişlerin yanında Friskies ‘Sokaktaki Dostum İçin’ maması da hayvanseverlere ulaştırılacak.

80 yılı aşkın bir süredir evcil hayvanların beslenmesinde dünya çapında öncülük eden ve evcil hayvanlara sağlıklı bir hayat sunmak için inovatif ürünler geliştiren Nestlé Purina PetCare ailesinin üyelerinden Friskies, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü’nde sokaktaki dostlarımızın iyi beslenmelerine katkıda bulunmak için anlamlı bir projeye öncülük ediyor. Friskies’in Yemeksepeti ile yaptığı iş birliği kapsamında, 3-4 Nisan tarihlerinde İstanbul’un belirli bölgelerinden Yemeksepeti BanaBi ve Yemeksepeti Vale’den sipariş veren hayvanseverlere, aldıkları ürünün yanında Friskies ‘Sokaktaki Dostum İçin’ maması hediye edilecek. Friskies bu iş birliği ile herkesi sokak hayvanlarını beslemeye ve bu güzel duyguyu yaşamaya teşvik ediyor.

Sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürmeleri beslenme şekillerine bağlı olan kedilerin, kendilerine uygun besin değerlerine sahip mamalarla beslenmeleri gerektiğinden yola çıkan Friskies, ‘Sokaktaki Dostum İçin’ maması ile sokaktaki kedilerin de bu şekilde beslenmelerine katkı sağlıyor. Friskies’in Purina uzmanları tarafından geliştirilen, %100 tam ve dengeli bir besin sunan ‘Sokaktaki Dostum İçin’ maması, zengin ve besleyici içerikleri sayesinde kedilerin günlük besin ihtiyaçlarını karşılamaya yardımcı oluyor. Siz de 3-4 Nisan tarihlerinde Friskies ve Yemeksepeti iş birliğinde gerçekleştirilecek kampanyaya katılabilir, sokaktaki dostlarımızın yaşamını güzelleştirebilirsiniz.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X