Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Rachel Araz Kiresepi Le Défilé Sahnesinde Türk Kadınını Temsil Etti

Rachel Araz Kiresepi; Helen Mirren, Eva Longoria, Doutzen Kroes ve Amber Heard gibi isimlerle aynı podyumda!

Rachel Araz Kiresepi Le Défilé Sahnesinde Türk Kadınını Temsil Etti Rachel Araz Kiresepi Le Défilé Sahnesinde Türk Kadınını Temsil Etti Pinterest


 

Paris Moda Haftası’nın resmi sponsoru L'Oréal Paris’in, kadın olmanın güzelliklerini kutladığı Le Défilé etkinliği, bu yıl üçüncü kez gerçekleştirildi.
Camila Cabello’dan Amber Heard’e, Eva Longoria’dan Doutzen Kroes’e, Liya Kebede’den Aja Naomi King’e, Andie McDowell’den Helen Mirren’e ve Aishwarya Rai gibi pek çok ismin yer aldığı defilede, anne olmaya hazırlanan Rachel Araz da podyumda yer aldı.Güzellik dünyasının geleneksel buluşması L’Oréal Paris Le Défilé, bu yıl Paris'te Musée La Monnaie’de gerçekleşti. Üstelik bu yıl ilk defa bir Türk, Le Défilé podyumunda yer aldı. Anne olmaya hazırlanan ünlü marka danışmanı ve influencer Rachel Araz Kiresepi; dil, din, ırk, renk gözetmeksizin kadınları sadece kadın oldukları için kutlayan bu defilede oyunculardan, makyaj artistlerine, modellerden ve influencerlara güçlü kadın imajının temsilcileri ile bir araya geldi.  


Görkemli avlusuyla dikkat çeken Musée La Monnaie, 28 Eylül’de Le Défilé L’Oréal Paris’in cesur ve unutulmaz güzellik beyanına sahne oldu. L’Oréal Paris’in AMI, Atlein, Balmain, Cédric Charlier, Elie Saab, Etudes, Giambattista Valli, Karl Lagerfeld, Koche, Nicolas Lecourt Mansion, Olivier Theyskens ve Rokh gibi ikonik modaevleri ve yetenekli tasarımcılarla yaptığı işbirlikleri, bu yılki Le Défilé L’Oréal Paris’e damga vurdu.
Paris’ten dünyaya: L'Oréal Paris makyaj tutkunlarını yeni trendlerle buluşturdu

L'Oréal Paris, Paris Moda Haftası’nın öne çıkan saç ve makyaj uygulamalarını herkesle paylaştı. Makyaj artisti Val Garland ve saç gurusu Stephane Lancien, L'Oréal Paris ürünleri ve yaratıcı uzmanlıklarıyla en yeni saç ve makyaj trendlerini uyguladı.
 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X