Radisson Hotel Group, 2021'De Önemli Büyüme Kaydetti

Dünyanın lider otel gruplarından Radisson Hotel Group, önemli genişleme hamleleriyle başarılı bir üçüncü çeyrek geçirdi.

Radisson Hotel Group, 2021'De Önemli Büyüme Kaydetti Radisson Hotel Group, 2021'De Önemli Büyüme Kaydetti Pinterest


Dünyanın lider otel gruplarından Radisson Hotel Group, 2021’de EMEA bölgesinde 50'den fazla otel anlaşması ve 30'a yakın açılışa ulaşarak EMEA portföyü genelinde önemli genişleme hamleleriyle başarılı bir üçüncü çeyrek geçirdi.
 
Radisson Hotel Group, beş yıllık iddialı büyüme ve dönüşüm planını uygulamaya devam ediyor. Radisson Hotel Group’un güçlü stratejik büyüme ve dönüşüm planı, zor bir dönemin ardından şirketin hızlı bir şekilde toparlanmasını sağladı. Salgının başlangıcından bu yana Radisson Hotel Group, sadece Çin'de kesinleşen 100 otel anlaşması da dahil olmak üzere dünya çapında 250'den fazla otel anlaşması yaparak önemli büyüme kaydetti.
 
Global İş Geliştirme Başkanı Elie Younes: "Girişimlerimiz konuklarımızı ve yatırım ortaklarımızı da çok yakından ilgilendiriyor. Çalışanlarımıza ve markalarımıza duydukları güveni kaybetmeyen işletme sahiplerimize minnettarız. Seyahat sektöründe yavaş yavaş bir toparlanma sürecine girdiğimiz bugünlerde, konuklarımıza daha fazla seçenek sunmaya ve işletme sahiplerimize daha fazla fırsat yaratmaya devam etmeye kararlıyız.” dedi.
 
İşletme sahiplerinin, iş ortaklarının ve konukların tercih ettiği marka olma taahhüdünü sürdüren Radisson Hotel Group, 2021'nin başından bu yana EMEA'da 50'den fazla otel anlaşmasına imza attı. Grubun 2021’in 3. çeyreğinde ulaşılan önemli kilometre taşları ise şöyle:
  • Londra’daki ilk Radisson RED oteli Radisson RED London Greenwich The O2 açıldı.
  • Beşi yazın açılmış olan yedi yeni otel anlaşmasıyla 1600 odaya ulaşarak Fas'ta güçlü bir genişleme performansı sergiledik. Grup böylece Fas portföyündeki otel sayısını 10'a çıkarırken ülkede 2025 yılına kadar faaliyette ve gelişmekte olan 15 otele ulaşma stratejisini hızlandırdı.
  • Grup, Thakher City'de yaklaşık 1000 oda ve kiralık daire ile Mekke, Suudi Arabistan'daki varlığını iki katına çıkardı. 
  • Grup, Sochi, Rusya'da ikinci Radisson Collection oteli için anlaşma yaptı ve Milano ve Sevilla'da iki olağanüstü Radisson Collection otelinin açılması ile bu marka altında ilk kez İspanya’ya girmiş oldu ve İtalya’daki varlığını genişletti..
  • Radisson Individuals markası, görücüye çıkmasından bu yana geçen bir yıl içinde Yunanistan'daki ilk Radisson Individuals tesisi olan Anda Hotel Athens dahil EMEA'da 20'den fazla otele ulaşarak hızlı bir küresel genişleme performansı sergiledi. 
 
Radisson Hotel Group, BM COP26 konferansına çok kısa bir süre kala, konaklama sektöründeki sorumlu toparlanmayı destekliyor. Grubun 2025 yılına kadar karbon ve su ayak izini %30 azaltma hedefine uygun olarak, Radisson Hotel Group, İspanya'nın ilk LEED (Enerji ve Çevresel Tasarımda Liderlik) Hospitality Gold sertifikalı oteli Radisson Collection Hotel de dahil olmak üzere, Magdalena Plaza Sevilla, Radisson Collection Hotel Gran Via Bilbao, Radisson RED Hotel Dubai Silicon Oasis ve Hindistan'daki Radisson Resort & Spa Lonavala gibi yeni tesislerle portföyündeki yeşil otel sayısını artırıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X