Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Rado İngiliz Tasarımcı Bethan Gray ile İş Birliği Yaptı

İsviçreli saat tasarımcısı Rado, dünyanın tanınmış tasarımcıları ile iş birlikteliklerini sürdürüyor.

Rado İngiliz Tasarımcı Bethan Gray ile İş Birliği Yaptı Rado İngiliz Tasarımcı Bethan Gray ile İş Birliği Yaptı  Pinterest

 

 

İsviçreli saat tasarımcısı Rado, dünyanın tanınmış tasarımcıları ile işbirlikteliklerini sürdürüyor. Uluslararası platformlarda tanınan tasarım ustası Rado, öncü tasarımları ve yeni fikirlerin yanı sıra, farklı bakış açıları ve tarzlar sunan tasarımcılarla çalışarak sınırları zorlamaya devam ediyor. Bu defa modern True Thinline koleksiyonuna odaklanarak birçok ödülün sahibi İngiliz tasarımcı Bethan Gray ile çalışan Rado, ortaya hem şık hem de materyel kullanımı ile ilgi çekici bir saat çıkardı.

Tasarımlarında cesur yaklaşımı ile bilinen Bethan Gray aynı zamanda kullandığı dekorasyolar ve lüks materyeller için de tanınıyor. 2013/14 yılında Gray’e ödül kazandıran ise kendine has tarzıydı. Bethan Gray’in materyellere olan yeteneği, detaycı yaklaşımı ve Rado ile işbirliği sonucunda ortaya yenilenmiş bir True Thinline modeli çıktı. 

Siyah ve Altın’ın Uyumu

Mobilya ve tekstil tasarımlarından ilham alarak tasarladığı True Thinline Studs’ın gri renkte parlak kadranı Gray’ın eşsiz tasarımlarının yansıması. Kadranın üstünde süzülürmüş gibi duran altın renkte Rado logosu, yumuşak deri kayışın üzerindeki altın renkli çiviler ile saate kontrastlı bir tarz verilmiş. Siyah seramik materyelin üzerine yine altın renkte rakamlar ve akreple yelkovan Rado saatin tarzını tamamlar nitelikte.

‘Materyellerin ustası’ Rado, limitli sayıda üretilen göz alıcı True Thinline Studs’ı sadece estetik yapmakla kalmayıp aynı zamanda bilekte taşıması rahat olacak şekilde tasarladı. Hafif, çizilmez ve hipoalerjenik özelliklere sahip saat için Rado Ceo’su Matthias Breschan ‘bu saati cesur görünümü için seviyorum’ dedi. ‘True Thinline Studs hem çarpıcı hem şık hem de Rado’nun tarzını çok güzel temsil ediyor. Bethan Gray’in materyelleri kullanış şekli Rado True Thinline koleksiyonu ile çok uyumlu’ diye sözlerine ekledi.

Sadece 1001 adet üretilen Rado True Thinline Studs çok dikkat çekeceğe benziyor.

 

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X