Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Raisa & Vanessa, İlk Kez New York Moda Haftası’nda!

Başarısını uluslararası platforma taşıyan Raisa & Vanessa, 8 Eylül'de New York Moda Haftası'nda yeni koleksiyonunu sunacak!

Raisa & Vanessa, İlk Kez New York Moda Haftası’nda! Raisa & Vanessa, İlk Kez New York Moda Haftası’nda! Pinterest

 

 

Türkiye’nin kültürel zenginliğini, uluslararası moda standartları ile birleştirerek sıra dışı bir marka yaratan Raisa & Vanessa 2020 İlkbahar-Yaz koleksiyonu The Lambada’yı, ilk kez New York Moda Haftası resmi takvimi içerisinde Spring Studios da gerçekleştireceği defile ile sunacak.
Güçlü kadını sıra dışı tasarımlarla buluşturan Raisa & Vanessa, SS20 The Lambada koleksiyonu, 80’li yılların sonunda Brezilya’da yayılan bir dans türünden ilham alıyor. Broadway'den Hollywood'a ülkede yaşanan lambada dans çılgınlığı, disko geceleri, ilham veren filmler, kayıtlar koleksiyona ve parçalara göndermeler yapıyor.
 
 
 
Koleksiyon dansı ve modayı sanatsal bir formla sunuyor. 50 look tasarımın sergileneceği koleksiyonda, özel dokulu kumaşların hayat verdiği tasarımlar feminen ve seksapeli yüksek kalıplarla birleşiyor.
Defilenin set ve show direktörlüğünü Uğurhan Akdeniz Special Events & Fashion Shows üstlenirken, makyaj Maybelline New York artistleri tarafından gerçekleştirilecek.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X