Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Red Bull Partisi

Red Bull partisinden kareler 

Formula 1 yarışları Türkiye`de devam edecek mi etmeyecek mi tartışmaları devam ede dursun, cemiyet hayatının önde gelen isimleri Formula 1 daha başlamadan Red Bull`un Formula 1 partisi ile hız aldılar. 4 Mayıs Çarşamba akşamı İstinye Park, Masa`da yalnızca çok özel davetlilerin katıldığı parti 22:00`da başladı. 23:00`da sahne alan Cuban Brothers grubu performansları ve ilginç şovuyla davetlileri şaşırtırken gece Bee Gee ve Virgin Radio DJ`leriyle devam etti. Hem cemiyet hem de spor dünyasından tanınmış isimlerin katıldığı partiden çekilmiş fotoğrafları aşağıda bulabilirsiniz. Beşiktaşlı Guti`nin partide bir hayli keyifli olduğu, parti sırasında bile futbol figürleri yapması gözlerden kaçmadı.

Partiden görüntüler için lütfen fotogaleriye tıklayın.

Solda: Ivana SertFOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X