Reebok'ın Yeni Reklam Yüzü Gigi Hadid Oldu

Reebok'ın Yeni Reklam Yüzü Gigi Hadid Oldu Reebok'ın Yeni Reklam Yüzü Gigi Hadid Oldu Pinterest


 

Gigi Hadid, boks sevgisini reklam kampanyası ile birleştirdi. 21 yaşındaki ünlü model, Reebok markasının yeni atletik #PerfectNever kampanyasının reklam yüzü oldu. Hadid, bu iş birliğini ise kendi Instagram hesabında paylaştığı fotoğraf ile duyurdu. Fotoğrafçı Cathrine Wessel tarafından çekilen kampanya çekiminde Hadid, markanın Sonbahar 2016 tasarımlarını giyerek kamera karşısına geçti."Benim için spor yapmak sadece fiziksel değildir. Zihinseldir. Spor yapmak, kafamdaki gürültüden kaçmama yardımcı olur. Aklımdaki sessizliği tek bulduğum zamandır" diyen model, reklam kampanyasındaki atletik yapısını günlük hayatında ise voleybol oynayıp ve binicilik yaparak koruyor.


 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X