Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Reebok’tan Wonder Woman™ 1984 Filminden İlham Alan Yeni Koleksiyon

Reebok, Warner Bros ve DC iş birliği ile hayata geçirdiği Reebok x WONDER WOMAN™ 1984 koleksiyonunu 80'li yıllara özlem taşıyanlar ile buluşturuyor.

Reebok’tan Wonder Woman™ 1984 Filminden İlham Alan Yeni Koleksiyon Reebok’tan Wonder Woman™ 1984 Filminden İlham Alan Yeni Koleksiyon Pinterest


 

Reebok x WONDER WOMAN™ 1984 ayakkabı ve giyim koleksiyonu, 80'lerin ikonik silüetlerini, DC'nin merakla beklenen filminin süper kahraman ve süper kötü karakteriyle bir araya getiriyor.
WONDER WOMAN™ 1984'ün neon parlaklığından ilham alan retro 80'ler tarzı, yanardöner malzemeler, kot kombinleri ve vahşi hayvan desenleri gibi dönemin ruhunu yansıtan unsurlar içeriyor. Ayakkabıyla kombinlenen ve 80'lerin iki efsanesi olan aerobik şampiyonu ve DC'nin ikonik süper kahramanının en parlak dönemine gönderme yapan bir de giysi var. ​Tanıtılan koleksiyonun ilk ayakkabısı olan Classic Leather Gold, WONDER WOMAN™ karakterinin yeni parlak zırhına gönderme niteliği taşıyor . Bu Classic Leather modelinde altın rengi üst kısım, yarı saydam bir dış taban ve parlak bağcıklar bulunuyor.
Reebok x WONDER WOMAN™ 1984 koleksiyonunun tamamı, unisex ve kadın beden seçenekleriyle Reebok.com.tr ve Reebok mağazaları ve diğer satış noktalarında satışa sunuldu.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X