"Revita Blu" ile Senin En İyi Halin

Revita Blu ile bağışıklık sisteminizin desteklemesine katkıda bulunun.

"Revita Blu" ile Senin En İyi Halin "Revita Blu" ile Senin En İyi Halin Pinterest


 

 Yenilikçi cilt bakım ürünleri ve besin takviyelerini distribütörleri aracılığı ile kullanıcılarına sunan Jeunesse Global, mavi-yeşil algler, kır iğdesi meyvesi ve aloe vera'nın hindistan cevizi tozu ile birleşiminden oluşan bitkisel karışım Revita Blu ile bağışıklık sisteminizin desteklemesine katkıda bulunuyor.
 
"Genç görün, genç hisset, genç yaşa" mottosuyla kozmetik ve gıda takviyesi ürünlerini dünyanın dört bir köşesinde, 700 bini aşan distribütörü aracılığıyla tüketicilerle buluşturan Jeunesse, gıda takviyesi ürünleriyle canlılığınızı korumaya ve bağışıklık sisteminizi desteklemeye yardımcı oluyor. Jeunesse'in "kök hücre" araştırmalarında öncü bilim ekibi üyeleri tarafından formüle edilen bu ürün, çok değerli 3 element içeriyor. Dünyanın en besleyici meyve içerikleriyle özellikle mevsim geçişlerinde adeta bir koruma kalkanı oluşturan Revita Blu, canlılığınızı maksimum seviyede tutmaya destek olmak için tasarlandı.
 
Dünyanın en besleyici yiyeceklerinden biri olarak bilinen, Oregon’un bozulmamış üst lamath Gölü’nden elde edilen mavi-yeşil algler, 1300 yıldan uzun süredir kullanılan, Tibet Platosu’na özgü ve antioksidan renkli bir meyve olan kır iğdesi ve sağlığa olan katkıları nedeniyle neredeyse 6 bin yıldır kullanılan aloe vera bitkilerinin hindistan cevizi tozu ile birleşiminden oluşan Revita Blu, tek kullanımlık saşeler ile vücudunuza sunduğu canlılık ile yaşam tarzınızı değiştiriyor.
 
 
Pratik kullanım ...
Günlük kullanıma uygun ve çantada taşımaya elverişli pratik ambalajı ile her an yanınızda olan Revita Blu, 30'lu paketler halinde satışa sunuluyor ve toz halindeki bu karışım su ile  keyifle tüketiliyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X