Rihanna'nın Mükemmel Dudak Makyajının Sırrı

Rihanna'nın Mükemmel Dudak Makyajının Sırrı Rihanna'nın Mükemmel Dudak Makyajının Sırrı Pinterest


 

Havaların soğumasıyla birlikte canlı renklerden daha koyu tonda rujlara geçiş yaparken Rihanna'nın makyaj artisti Mylah Morales da şarkıcının böğürtlen rengi dudak makyajının sırrını açıkladı. 

Rihanna'nın vamp görünümlü koyu böğürtlen rengi dudaklarının sırrı ise Chanel'in Le Krayon Khol in Noir dudak kalemi ve Rouge Allure Velvet in Rouge Audace ruju. Makyaj artisti Morales, ilk olarak şarkıcının dudaklarını kalem ile tamamen boyayarak belirginleştiriyor. Daha sonra dudaklarına derinlik vermek için ruju uyguluyor. Eski Hollywood çekiciliğinden ilham aldığını açıklayan makyaj artisti, özellikle oyuncuların dudaklarındaki rengin ne olduğunun bilinmediği siyah-beyaz filmlerden etkilendiğini söylüyor.

Rihanna'nın dudağındaki bu rujun her cilt tonuna uygun olduğunu söyleyen makyaj artisti Morales, yüz makyajının doğal tonlarda yapılmasını öneriyor. Morales, göz makyajında kahvrengi tonlar, yanaklarda ise sıcak tonlarda bronzer allık kullanılabileceğini söylüyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X