Roberto Cavalli'nin Yeni Kreatif Direktörü

Roberto Cavalli'nin Yeni Kreatif Direktörü Roberto Cavalli'nin Yeni Kreatif Direktörü Pinterest


 

İtalyan moda evi Roberto Cavalli, yeni kreatif direktörünün İngiliz tasarımcı Paul Surridge olduğunu açıkladı.

2015 yılında Roberto Cavalli'de kreatif direktörlük görevine başlayan ve 2016 yılında marka ile yollarını ayıran Peter Dundas'ın yerine geçen Paul Surridge, daha önce Calvin Klein, Burberry, Jil Sander ve Acne Studios markalarında görev aldı.

Cavalli'nin CEO'su Gian GiacomoFerraris, "Çok fazla aday ile tanıştık ve birçoğu karar verilmesi zor olan mükemmel potansiyeller gösterdi. Ancak Paul'u seçmemizin nedeni, onun kendine özgü kreatif yeteneği ve moda evinin gelişiminde güçlü bir ilgi göstermesi oldu" dedi.

İngiliz tasarımcı Paul Surridge ise "Bu olağanüstü İtalyan moda evini ileriye taşımaktan dolayı onur ve gurur duyuyorum. Roberto Cavalli'nin yeni bölümüne katkıda bulunmak eşsiz bir imkan" dedi.

Daha önce Acne Studios markasının kreatif danışmanlığını yapan tasarımcı, ilk koleksiyonunu İlkbahar 2018 kadın koleksiyonunu ise Eylül ayında Milano'da sunacak.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X