Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Roman Flügel, Big Burn Nights Kapsamında RX İstanbul’u Ateşlemeye Geliyor!

Alman dj, prodüktör, ses mühendisi Roman Flügel, Big Burn Nights kapsamında RX İstanbul’u ateşlemeye geliyor.

Roman Flügel, Big Burn Nights Kapsamında RX İstanbul’u Ateşlemeye Geliyor! Roman Flügel, Big Burn Nights Kapsamında RX İstanbul’u Ateşlemeye Geliyor! Pinterest

 

 

  Türkiye'nin en büyük elektronik müzik festivali Big Burn Istanbul'un kış serisi Big Burn Nights, 16 Mart  Cumartesi gecesi Alman DJ, prodüktör, müzik gurusu Roma Flügel’i underground tarzıyla RX İstanbul’da ağırlayacak. Şehrin en iyi ses sitemine sahip olan kulübünde gerçekleşecek olan gece, bu yıl üçünsü düzenlenecek Big Burn İstanbul Festival için ipuçları veriyor.
  Alman elektronik müzik sahnesindeki en büyük isimlerden birisi Roman Flügel, 1990'ların başından bugüne elektronik müziğin içerisinde. Frankfurt’ta Jörn elling Wuttke ile tanışması aradından Alter Ego, Sensorama ve Acid Jesus gibi bir çok başarılı çalışmaya imza attı.
  Frankfurt’ta Detroit soundlarıyla tanındı. Ongaku, Klang, Playhouse müzik şirketlerinin sahibi ve elektronik müzikte Almanya’nın en önde gelen isimlerinden birisi.
  Daft Punk, The Human League, Primal Scream, Pet Shop Boys, Kylie Minogue için yaptığı remixler dışında  İbiza/Amnesia ve Berlin/Berghain gibi klüplerde hünerlerini sergiliyor.
  Çağdaş müzik olarak isimlendirdiği geniş yelpazesinde Acid House gibi ilginç Tekno tatlarını futuristik italo discoyla buluşturuyor ve Alman underground’unda oldukça seviliyor. Adı 1990 a kadar uzanan Flugel, farklı soundlarıyla Big Burn Nights sunumuyla RX’te dinleyicilerini bambaşka alemlere götürmeye geliyor!
Türkiye’de ve dünyada elektronik müziğe yön veren Burn Enerji İçeceği’nin birbirinden eğlenceli etkinliklerinden haberdar olmak ve hiçbirini kaçırmamak için sosyal medya hesaplarını takip etmeyi unutmayın.
 
 
Instagram: https://www.instagram.com/bigburn.istanbul/
Twitter: https://twitter.com/bigburnistanbul
Facebook: https://www.facebook.com/bigburn.istanbul

Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X