Rooney Mara, Audrey Hepburn'ü Canlandırmaya Hazırlanıyor

Rooney Mara, Audrey Hepburn'ü Canlandırmaya Hazırlanıyor Rooney Mara, Audrey Hepburn'ü Canlandırmaya Hazırlanıyor Pinterest


 

Beyazperdenin ikonik ismi Audrey Hepburn'ün hayatını konu alan biyografik film için hazırlıklar başladı!
Hepburn'ü canlandıracak isim, "The Girl with the Dragon Tattoo" ve "Carol" filmlerindeki performansıyla Akademi Ödülleri'ne iki kez aday gösterilen Rooney Mara oldu. 

"Call Me by Your Name" filminin arkasındaki isim Luca Guadagnino'nun yönetmenliğini üstlendiği filmin senaryosu ise "The Current War" ve "The Staggering Girl" gibi yapımların da senaryosunu yazan Michael Mitnick'in kaleminden çıkacak.

"Breakfast at Tiffany's",  "Sabrina" ve "My Fair Lady" gibi klasikleşen filmleri başta olmak üzere başarılarla dolu geçen oyunculuk kariyerinin yanı sıra, kamera arkasındaki zarif ve yardımsever karakteri ve modada yeni bir sayfa açan kişisel stili ile bir efsane haline gelen Audrey Hepburn'ün dopdolu geçen hayatını ele alan filmin detaylarıyla ilgili meraklı bekleyiş başladı. 
 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X