Rooney Mara Topuzunu Yapın

Rooney Mara Topuzunu Yapın Rooney Mara Topuzunu Yapın Pinterest


Porselen cildi ve kırmızı dudakları ile kırmızı halıda iddialı görünmeyi başaran Rooney Mara, geçenlerde katıldığı 8. Annual Museum Of Modern Art Film Benefit gecesindeki topuzu ile dikkat çekti.

Mara'nın arkadan burgulu topuz ve metalik detay ile farklı görünen bu saç modeli daha önce hiç yapılmamıştı. Şarkıcının saç artisti Adir Abergel, Rooney Mara'nın saçlarını arkadan kullanmayı sevdiği için bunu farklı modellere çevirmek istediğini söyledi. Morocco'ya yaptığı seyahatten ilham alarak tasarladığı bu topuzda saç artisti altın renginde kumaşlar ve küçük yastıklar da kullanıyor.

Bu modeli evde kendiniz de rahatlıkla deneyebilirsiniz. Başınızın altından ya da yukarısından saçlarınızı örün. Örgünün ucunu lastikle toplayın ve lastiğin olduğu yerden kafanıza tel tokayla tutturarak sabitleyin. Daha sonra altın renginde metal iş parçaları ile tutturduğunuz lastik tokanın etrafını sarın. Gözükmesini istediğiniz kalınlıkta olana kadar sarın ve düğümleyin.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X