Rosamund Pike I Care a Lot ile Karşımızda

Rosamund Pike'ın başrolünde yer aldığı 19 Şubat'ta Netflix'te izleyiciyle buluşacak I Care a Lot filmi radarımızda.

Rosamund Pike I Care a Lot ile Karşımızda Rosamund Pike I Care a Lot ile Karşımızda Pinterest


 

Vesayeti altındaki yaşlıların birikimlerinin içini boşaltan düzenbaz bir yasal vasi, bu sefer baltayı taşa vurur. Çünkü dolandırmaya çalıştığı yaşlı kadının oldukça güçlü ve karanlık bağlantıları vardır. Rosamund Pike, Peter Dinklage, Eiza González, Dianne Wiest ve Chris Messina başrollerde.

Hikayeyi Rosamund Pike anlatmaya başlayınca, neler olabileceğini tahmin etmek çok da kolay olmuyor. 
"Dünyada iki tip insan vardır: Avcılar ve avlar," diyerek giriyor konuya başarılı oyuncu kara komedi türündeki yeni filmi I Care a Lot'ın fragmanında. 

Pike'ın hayat verdiği Marla Grayson karakteri yaşlı insanları evlerinden zorla çıkartan daha sonra o evleri satan, karı cebe indiren ve buna "bakım" diyen acımasız bir patron. 

Fakat Marla bu sefer sert kayaya çarpıyor. 
Dianne Wiest tarafından canlandırılan Jennifer Peterson'la karşılaşınca, Peterson'ın jilet kadar keskin bob kesim saç modeli ve ateş saçan gözleri, kendisini dişi aslan olarak tanımlayan Marla'nın işlerini kolaylaştırmıyor. 

Filmde Gone Girl yıldızına Peter Dinklage, Eiza González, Wiest ve  Chris Messina eşlik ediyor.  I Care a Lot 19 Şubat'ta Netflix'te. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X