Rosie Huntington-Whiteley'in Makyaj ve Bakım Sırları

Rosie Huntington-Whiteley'in Makyaj ve Bakım Sırları Rosie Huntington-Whiteley'in Makyaj ve Bakım Sırları Pinterest


İlk bebeğini geçtiğimiz ay kucağına alan Rosie Huntington-Whiteley, makyaj ve bakım rutinindeki sırları anlattı.

İşte Rosie Huntington-Whiteley'in günlük kullandığı makyaj ürünleri ve vazgeçilmez saç ürünü..

Dudakları
Dudaklarım biraz ön plandalar. Onları vugulamayı seviyorum. Duştan sonra ölü derileri temizlemek için dudaklarımı havlu ile siliyorum. Ardından Caudalie markasının dudak besleyici ürününü sürüyorum. Dudaklarımı belirginleştirmek için sıklıkla kalem kullanıyorum. Kendi dudak rengimde kalem almayı tercih ediyorum. Ancak üst dudak çizgimin ortasına bazen aydınlatıcı sürüyorum.

Güzellik Rutini
Her şey tamamen hızlı ve mümkün olduğunca kolay olmak. Hassas cildimi Caudalie markasının Gentle Cleansing Milk temizleme sütü ile yıkıyorum ve ardından favorim olan Beauty Elixir ürününü sürüyorum. 5 dakikada kısa sürede yaptığım makyajım için ise Rosie for Autograph Tinted Moisturizer renkli nemlendirici ve biraz kapatıcı kullanıyorum. Kaşların tararım ve onların düzgün durmasını sağlarım. Glossier markasının Boy Brow ürünü ile kaşlarımı tarıyorum. Her zaman daha sağlıklı görünmek için bronzlaştırıcı kullanıyorum ve bunun için de tercihim Soleil Tan de Chanel ürünü oluyor. Soleil Tan de Chanel'i elmacık kemiklerime, alnıma ve çene kemiklerime sürdükten sonra son olarak kirpiklerine maskara uyguluyorum.

Vazgeçilmez Saç Ürünü
Dyson markasının kurutma makinası. Saçlarımı yukarıdan aşağıya doğru kurutuyorum. Eğer zamanım da var ise Sarah Potempa markasının Beachwaver ürününü kullanıyorum. 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X