Royal Mimoza Aromatik Kolonya

Gücünü doğadan alarak %100 doğal kaynaklı sonuç odaklı formüller üreten Misbahçe’nin aromatik kolonya ailesinin yeni üyeleri ile tanışın.

Royal Mimoza Aromatik Kolonya Royal Mimoza Aromatik Kolonya Pinterest


 

Sapsarı rengi, ponpon çiçekleri ve enfes kokusuyla baharın müjdecisi Mimoza! Kırılgan görüntüsünün ardında zor koşullara bile uyum sağlaması ile gücü simgeliyor. İtalya’da 2. Dünya Savaşı sonrası zorlu dönemde yaşama dair umut arayışı ışığında İtalyan Kadın Birliği üyesi 3 kadın; dayanışma, diriliş ve umut kavramlarının sembolü olarak mimoza çiçeğini seçtiler…

Misbahçe, geleneksel kolonyayı en doğal haline dönüştürerek, kullanıcılara ferahlatıcı etkilerinin yanı sıra cildi kurutmadan bakım yapan bir ritüel sunuyor.

Royal Mimoza Aromatik  Kolonya, içerdiği saf Mimoza Ekstratının pudramsı seçkin kokusu ile ılık bir yaz güneşi gibi duyularınızı yumuşatıyor. Vanilya ve Sandal Ağacı Uçucu Yağları’nın sıcak ve yumuşak kokuları ahenkle bütünleşirken sizi egzotik bir aromaterapi yolculuğuna davet ediyor.

Su yerine %100 doğal Clementine Mandalinası Hidrosolü içeren bu formül Gliserin ile birleşerek geriye yumuşacık mis kokulu bir deneyim bırakıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X