Ryan Reynolds'dan, Eşi Blake Lively Hakkında Herkesi Güldüren Paylaşım

Ryan Reynolds'dan, Eşi Blake Lively Hakkında Herkesi Güldüren Paylaşım Ryan Reynolds'dan, Eşi Blake Lively Hakkında Herkesi Güldüren Paylaşım Pinterest


 

Deadpool'un yıldızı Ryan Reynolds ve eşi Blake Lively arasında komik sosyal medya savaşı sürüyor. Oldukça komik paylaşımlarla birbirleriyle şakalaşan çift tüm hayranlarını eğlendiriyor.

Birbirlerinin doğum günlerinde Instagram üzerinden yaptıkları paylaşımlardan sonra Ryan Reynolds, eşinin Dublin, İrlanda'da çekilen The Rythm Section isimli filminin setinde çekilmiş bir fotoğrafını Instagram hesabından paylaşarak altına no filter (filtresiz) yorumunu yazdı.

Gossip Girl dizisinin ihtişamlı Serena van der Woodsen'ından sonra bu rol için görmeye alışık olmadığımız bir tarzda karşımıza çıkan Blake Lively'nin çekimlerini sürdürdüğü The Rythm Section filmi 2018 yılında vizyona girecek.
 
 

#nofilter

A post shared by Ryan Reynolds (@vancityreynolds) on
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X