Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Saçlarda Altın Saat Etkisi

Yazı yavaş yavaş bitirirken sonbaharın yükselen saç trendine hazırlanıyoruz.

Saçlarda Altın Saat Etkisi Saçlarda Altın Saat Etkisi  Pinterest

 

 

Altın saat dediğimiz zaman dilimi, hepimizin bildiği gibi fotoğraflarımızın en güzel .ıktığı, doğal ışığın tüm kusurlarımızı gizlediği ve bizi harika gösterdiği saat oluyor. Birçoğumuz doğal ışıkta çektirdiğimiz fotoğraflarımızı oldukça beğeniyoruz, daha parlak görünüm, daha doygun tonlar ve daha doğal bir ışıltı. 
Peki altın saatlerin saçlarımıza yansıması ne demek? 
Bildiğiniz highlight'ları unutun. Altın saat highlight'ı sonbaharın yükselen saç trendi olarak kabul ediliyor ve aslında koyu kahve, kestane saçlarınızda altın yansımalar yaratıyor. 
Bu saç trendinin yıldızı, Blake Lively. Bu görünümü elde etmek için, saçınızın alnınızla birleştiği yerden başlayarak ton olarak açılmasını talep edin. Normalde saç derinizden epey mesafe ileride başlatılan highlight'ın tam aksi şekilde uygulanması gerekiyor. Yüzünüze düşen saç tutamlarının kokünden itibaren ince hatlar çizerek açılması saçlarınızın ışığı daha çok yakalaması ve dolasıyla sizin de daha ışıltılı görünmenizi sağlayacak. Ayrıca bukleli saçlara sahipseniz bu teknik sayesinde bukleleriniz daha dolgun görünecek. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X