Saçtan Çok Daha Fazlasını Düşünenlere!

Schwarzkopf Professional’dan kişiselleştirilmiş baş derisi bakımı için yeni Scalp Clinix Serisi!

Saçtan Çok Daha Fazlasını Düşünenlere! Saçtan Çok Daha Fazlasını Düşünenlere!  Pinterest


Saçtan çok daha fazlasını düşünen Schwarzkopf Professional, şimdi hem salonda hem de evde kişiselleştirilebilir bir baş derisi bakımı için Fibre Clinix’e yeni bir seri ekledi: Scalp Clinix… Yeni seri, baş derisinin mikrobiyomunu yeniden dengelemeye yardımcı olarak mükemmel görünen sağlıklı saçlar yaratıyor.  
 
Sağlıklı saçlar, sağlıklı bir baş derisiyle başlar. Baş derisinin sağlıklı bir durumda olması, saç tellerinin uzaması için de sağlıklı bir temel oluşturuyor. Baş derisi, dengesini kaybettiğinde aşırı sebum üretimi, kepek ve hatta saç dökülmesi gibi sorunlar ortaya çıkabiliyor. Dolayısıyla baş derisi bakımına yönelik artan farkındalık ile birlikte, baş derisi bakımı ve bunun için kullanılan ürünler de kalıcı bir trend haline geliyor. Schwarzkopf Professional, şimdi bu trende cevap olarak Scalp Clinix'i geliştirdi. Markanın kişiselleştirilmiş saç bakım serisi olan Fibre Clinix’e dahil olan bu yeni seri, kuaförlerin birer saç ve baş derisi bakımı uzmanı olmasını sağlıyor. Scalp Clinix hem saça hem de baş derisine bütünsel olarak bakım yapan, kişiselleştirilmiş bir salon servisi ve evde bakım rejimi sunuyor.
 
Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Serisi:
Yeni Scalp Clinix rejimi, Schwarzkopf Professional'ın, baş derisi ve saçlar için sunduğu, en gelişmiş ve kişiselleştirilebilir saç bakımı olma özelliğini taşıyor. Microbiome Active Teknolojisi ile formüle edilen seri, sağlıklı bir baş derisi ile güzel ve sağlıklı görünen saçlar yaratıyor. Seri, spesifik baş derisi sorunlarını hedeflemek ve bu problemlere çözüm sunmak için cilt bakımından ilham alan içeriklerle birleştirilen ürünlerden oluşuyor. Kuaförünüz, şimdi baş derinizi ve saçınızı analiz ettikten sonra, teşhisine uygun şekilde gerekli kürleri uygulayarak baş derinize sağlık kazandırabiliyor.
 
Scalp Clinix Arındırıcı Peeling: Biotic Technology içeren ürün, baş derisini ölü hücrelerden arındırarak yıkama aşamasına hazırlıyor. Serinlik ve tazelik hissi sunuyor.
 
Fibre Clinix Tribond Şampuan: Triple Bonding ve C21 Technology içeren ürün, saçı ve baş derisini temizleyerek bakıma hazırlıyor.
 
Scalp Clinix Biotic Base: Ürün, baş derisinin mikrobiyomunu yeniden dengeleyerek daha sağlıklı bir baş derisi sunuyor. Üç özel Scalp Clinix Booster ile tamamen kişiselleştiriliyor, yatıştırma ve nemlendirme sağlıyor:
  • Scalp Clinix Yatıştırıcı Booster – kuru ve hassas baş derisi için
  • Scalp Clinix Yağ Kontrol Booster – yağlı baş derisi için
  • Scalp Clinix Kepek Kontrol Booster ­­­– kepekli baş derisi için
 
 
Schwarzkopf Professional Scalp Clinix Serisi, bir sonraki kuaför ziyaretinize kadar evinizde uygulayabileceğiniz en uygun baş derisi bakım rutinini de sunuyor. Kuaförünüzün önerileri doğrultusunda kullanabileceğiniz ürünler, evde de baş derisi sağlığını koruyabilmenize yardımcı oluyor.
 
Scalp Clinix Yatıştırma: Ürün, baş derisinin koruyucu bariyerini güçlendirmeye yardımcı oluyor. Allantoin, Bisabolol ve Panthenol içeren kür ile kuru, hassas baş derisini yatıştırıyor, sakinleştiriyor ve nemlendiriyor.
 
Scalp Clinix Yağ Kontrol: Yağlı baş derisini derinlemesine temizleyen ürün, gözeneklerin açılmasına ve fazla sebumun giderilmesine yardımcı oluyor. Kür, hafif bir masajla birleştiğinde baş derisine serinletici bir etki ile tazelenmiş bir his veriyor.
 
Scalp Clinix Kepek Kontrol: Octopirox içeren kür, kepeği nazikçe ve etkili bir şekilde yok ederek önlüyor, kaşıntılı ve tahriş olmuş baş derisini yatıştırıyor.
 
Scalp Clinix Saç Dökülmesi Karşıtı: Şampuan ve serum içeren rejim, masaj ile uygulandığında, baş derisinin mikro dolaşımını destekliyor ve saç köklerini güçlendiriyor, 6 haftalık kullanımda patolojik olmayan saç dökülmesini azaltıyor*.
 
*Saç dökülmesi karşıtı şampuan & serum birlikte kullanıldığında
 
Scalp Clinix Biotic Technology:
Scalp Clinix rejimindeki her formül, Biotic Technology içeriyor. Bu teknoloji, Schwarzkopf Professional'ın daha iyi bir baş derisi için, baş derisindeki mikrobiyomu desteklemeye yardımcı olan en gelişmiş teknolojisi olarak öne çıkıyor. Adını prebiyotik içeriklerinden alan Biotic Technology, baş derisi üzerindeki iyi ve kötü organizma oranını dengelemek için mikrobiyom aktif, Edelweiss özü ve Japon fermente bileşenlerini içeriyor. Baş derisini doğal durumuna geri getiriyor, nemlendirilmiş ve dengeli bir hisle yatıştırarak sakinleştiriyor.
 
Scalp Clinix ürünleri ve salon servisleri hakkında daha fazla bilgi için www.schwarzkopf-professional.com.tr adresine tıklayabilir ve @schwarzkopfprotr Instagram hesabını takip edebilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X