Sağlık Dolu StyleFit Etkinliği GerçekleştiSağlıklı bir yaşam ve vücut ile hayat kalitesini yükseltmek isteyen stil sahibi davetliler, 14 Mayıs Cumartesi günü, Ormanada ve InStyle ev sahipliğinde Ormanada Zekeriyaköy içinde bulunan Adakoru’da gerçekleşen StyleFit etkinliğinde bir araya geldi.
 
Fitness konusunda uzmanlaşmış eğitmenler Baha Cemali ve Gölden Göl ile güne enerjik ve canlandırıcı spor hareketleri ile başlayan davetliler, Zeynep Bilinci ile yoganın iyileştiren ve dönüştüren etkisi ile tanıştı. Ardından Nefes Terapisti Sare Elçin ile doğru nefes tekniklerini öğrenen davetliler, dönüştürücü nefes çalışmaları ile nefes sistemlerindeki blokajları açarak, oksijenin vücutta kesintisiz dolaşımını deneyimledi.
 
Bugüne özel hazırlanan sağlıklı ikramları sonrasında davetliler sağlıklı beslenme konusunda merak ettikleri tüm konuları Baha Cemali ve Natali Gökyay‘a danışma fırsatını yakaladı.
 
Ormanada’nın yemyeşil doğasının içerisinde sağlıklı beslenerek ve spor yaparak açık havanın keyfini çıkartan davetliler, aileleri ile birlikte müzik ve eğlence dolu bir cumartesi geçirdi.
 
Tüm gün süren organizasyonda, davetliler güneşin zarar ışınlarına karşı Bioderma ürünleri ile korunurken, Sağlıklı Yaşam ve Anti-Aging Merkezi Ageless tarafından yapılan cilt analizleri ile cilt tiplerine uygun özel tavsiyeler alma fırsatını yakaladılar. Zihinsel ve Fiziksel Performans Artırmaya Odaklanan Pharmaton®’un içerdiği mineral, multivitamin ve Ginseng G115® ile enerjilerini geri kazanan davetliler güneşin altında yapılan sporlar süresince Fiji Su şişelerini elinden düşürmedi. Gün sonunda davetlilere hediye edilen InStyle torbalarında Kom’un yeni sezonda vazgeçilmez olacak mayo ve bikini koleksiyonunu yer aldı.

FOTOGALERİ İÇİN TIKLAYIN
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X