Sağlıklı Bronzluğu Photoderm Bronz Dry Oil SPF 30 ile Keşfedin

Photoderm Bronz Dry Oil SPF 30, içeriğindeki bronzlaştırıcı kompleks sayesinde sağlıklı bir bronzluk kazandırıyor.

Sağlıklı Bronzluğu Photoderm Bronz Dry Oil SPF 30 ile Keşfedin Sağlıklı Bronzluğu Photoderm Bronz Dry Oil SPF 30 ile Keşfedin Pinterest


 

SPF 30 ve UVA 17 ile UVA ve UVB ışınlarına karşı çok yüksek koruma sağlayan Photoderm Bronz Dry Oil SPF 30, taransparan ve ultra akışkan kuru yağ dokusuna sahiptir. Yağlı ve yapışkan bir his bırakmayan ürün, ıslak cilde de uygulanabiliyor. İçeriğindeki bronzlaştırıcı kompleks sayesinde cildin canlanmasına, güçlenmesine ve uzun süreli korunmasına yardımcı olan Photoderm Bronz Dry Oil SPF 30, içerdiği E vitamini ile serbest radikallere karşı mücadele ediyor.
Kuru yağ dokusu sayesinde, benzersiz bir kullanım keyfi sunan Photoderm Bronz Dry Oil SPF 30, yüz, vücut ve saçta kullanılabiliyor. Islak ciltte de kullanıma uygun olan ürün, transparan, ultra hafif ve yapışkan bir his bırakmayan dokusuyla kullanım kolaylığı sağlıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X