Salma Hayek'in Karamel Rengi Yeni Saçları

Salma Hayek'in Karamel Rengi Yeni Saçları Salma Hayek'in Karamel Rengi Yeni Saçları Pinterest


 

Salma Hayek, karamel rengi yeni saçları ile yaza merhaba demeye hazırlanıyor. Cannes Film Festivali'nin kırmızı halısına karamel rengi saçları ile katılan Salma Hayek'in saçlarını lob modelde kestirdiği de görüldü. Saçlarında uzun yıllardır siyah rengini tercih eden oyuncu, geçtiğimiz günlerde gerçekleşen 70. Cannes Film Festivali akşam yemeğine ise pamuk şekeri rengi saçları ile katılmıştı. Renk uzmanı Aura Friedman, Salma Hayek'in saçlarını karamel rengine boyarken; oyuncunun saçlarına lob modelini ise Cannes Film Festivali'nde Hailey Baldwin, Adriana Lima, Jourdan Dunn ve Emily Ratajkowski gibi ünlü isimlerin saçlarını yapan saç artisti Jennifer Yepez verdi.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X