Şampiyonlar Ligi Anıları FINALE ISTANBUL 21’de Buluştu

Şampiyonlar Ligi Anıları FINALE ISTANBUL 21’de Buluştu Şampiyonlar Ligi Anıları FINALE ISTANBUL 21’de Buluştu Pinterest


 

adidas ve UEFA, ikonik “starball” tasarımının 20. yılını UEFA Şampiyonlar Ligi Resmi Maç Topu FINALE ISTANBUL 21 ile kutluyor. İlk kez 2001 yılında tanıtılan ve UEFA Şampiyonlar Ligi logosunun yıldızlarından oluşan “starball” tasarımı, o zamandan günümüze futbolun en iyilerini bir araya getiren turnuvanın da sembolü haline geldi. 
 

20. yıl özel edisyonu FINALE ISTANBUL 21, geçmişi ve bugünü tek bir yüksek performanslı topta birleştiren, son 20 yılın UEFA Şampiyonlar Ligi finalindeki tüm tasarımları içeriyor. Altıgenlerin içindeki ince kırmızı şeritler geçmiş turnuvaların şehrini ve tarihini detaylandırırken, tüm yüzeye dağılan kabartmalı yıldızlar ise FINALE ISTANBUL 21’in benzersiz estetiğini tamamlıyor. Topun yıldızı üzerinde yer alan kupa çizimi ve Istanbul 21 Final yazısı ile de 29 Mayıs 2021’de İstanbul’da gerçekleşecek final maçı onurlandırılıyor.  

 

Top, termal olarak bağlanmış altıgen paneller, üst üste binen yıldızlar ve dokulu kaplaması ile futbolculara kontrol, denge ve güvenli bir tutuş sunmaya devam ediyor. Sürdürülebilir tutkal içeren top, sahada daha fazla hassasiyet için kusursuz bir yüzey ve geliştirilmiş bir ilk temas sağlıyor.

 
29 Mayıs 2021’de İstanbul’da gerçekleşecek final maçında ve finale kadar tüm maçlarda kullanılacak UEFA Şampiyonlar Ligi Resmi Maç Topu FINALE ISTANBUL 21, 16 Şubat itibarıyla www.adidas.com.tr/tr/uefa_sampiyonlar_ligi sayfasında ve seçili adidas mağazalarnıda satışta olacak. Daha fazla bilgi için @adidas.turkiye Instagram hesabını takip edebilirsiniz. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X