Sanatçılara Açık Çağrı: Gelin Bu Kez İyilik İçin Fırçaları Elimize Alalım!

Büyük Küçük Elele “Sanatla Yaraları Sarıyoruz!''

Sanatçılara Açık Çağrı: Gelin Bu Kez İyilik İçin Fırçaları Elimize Alalım! Sanatçılara Açık Çağrı: Gelin Bu Kez İyilik İçin Fırçaları Elimize Alalım! Pinterest


 

Büyük Küçük Elele “Sanatla Yaraları Sarıyoruz!” Resim Sergisi; ülkemizde son dönemlerde üst üste yaşanan afetler yüzünden, maddi manevi zorluklar yaşamaya devam eden çocuklarımıza destek olmak niyetiyle yola çıkan bir sanat hareketidir. Sergi, Küçükçekmece Belediyesi ve Etki Okulları katkılarıyla,  ressam Asuman Savuk küratörlüğünde Art of İst Atölye tarafından, 14-24 Ekim 2021 tarihleri arasında Atakent Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenecektir.  
 
Sergide, çocuk ve yetişkin sanatçıların eserleri, iki ayrı bölümde yer alacaktır:
Küçüklerden büyük işler…
Sergi öncesinde, Etki Okulu’nun yardımsever öğrencileri ile bir atölye çalışması gerçekleştirilecektir. Bu bölümde, çocukların afetzede kardeşleri için tuvale yansıttığı hayaller birleştirilip; bir mozaiğe dönüştürülerek sergilenecektir.    
Büyüklerden küçüklere…

Yetişkin resim sergisi, 20 yıllık bir sergi deneyimi olan Asuman Savuk’un küratörlüğünde, ressamlardan oluşan gönüllü sanatçılarımızın serbest tarzdaki resimlerinden oluşacak bir seçkidir.
 
Sergide yer alan tüm resimlerin satışından elde edilecek gelir; afet bölgelerindeki çocukların okul ihtiyaçlarının karşılanması ve bölge okullarına destek olunması amacıyla kullanılacaktır.
 
Siz de bu sergide boyalarınızla yaralara merhem olmak isterseniz; aşağıdaki iletişim bilgilerinden bize ulaşarak;  en geç 11 Ekim 2021, Pazartesi gününe  kadar resimlerinizi tarafımıza teslim edebilirsiniz. Gelin, büyük küçük demeden birlik olalım!...
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X