Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Şapka Çıkartılacak Ünlüler

Lady Gaga ve Victoria Beckham şapka sanatına katkılarından dolayı onurlandırıldı

Şapka Çıkartılacak Ünlüler Şapka Çıkartılacak Ünlüler Pinterest

 

 

103 senelik kuruluş olan Headwear Association`ın her yıl "kafaya takılan aksesuarların popülerliğini artıran ve gelişimine olumlu katkıda bulunan" popüler figürleri açıkladığı listenin bu seneki isimleri belli oldu: Lady Gaga, Victoria Beckham, LL Cool J ve Kid Rock ile Marlene Dietrich ve Fred Astaire. Listenin görevi stilize şapkalara dikkat çekmenin yanı sıra modanın dayattıklarının dışına çıkma özgürlüğünü yaşatmak olarak ifade ediliyor. Victoria Beckham, Kate Middleton-Prens Williams düğününde taktığı şapka ve markasının defilesinde şapkalara yer vermesi dolayısıyla onurlandırılırken Lady Gaga`nın listeye girmesindeki başlıca sebep sınırları zorlayan tasarımları cesurca taşıması.
Benzer Haberler
Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X