Sarah Jessica Parker Yeni Dizisi Divorce İle Geliyor

Sex And The City'deki Carrie rolüyle hafızalarda kalan Sarah Jessica Parker, yeni HBO dizisi Divorce ile ekranlara gelecek

Sarah Jessica Parker Yeni Dizisi Divorce İle Geliyor Sarah Jessica Parker Yeni Dizisi Divorce İle Geliyor Pinterest


Sarah Jessica Parker'ın yeni rolü için çok heyecanlıyız! Sex and The City'deki rolünden çok farklı bir karakteri canlandıracağı dizide, bu yüzden Manolo Blahnik'ler, ünlü tasarımcılar, kız arkadaşlarla yenilen uzun öğle yemekleri ya da Mr. Big gibi bir sevgili olmayacak.

Yeni HBO dizisi Divorce'da rol uzun bir boşanma hikayesinin kahramanı olan Frances'i canlandıracak aktrise, eşi rolünde Thomas Haden Church eşlik edecek. 

Yayın tarihi henüz netleşmeyen yeni dizi Divorce'un çekimleri ise New York'ta gerçekleşiyor. Ama Divorce'ta New York, Sex And the City'deki gibi ön plana çıkmıyor; sadece dizinin geçtiği yer oluyor. 

Bizim için hala Carrie Bradshaw demek olan Sarah Jessica Parker'ın yeni dizisini şimdiden çok merak ediyoruz.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X