Sarah Jessica Parker’ın Sırrı Ne

Jessica Parker’ın değişmeyen güzellik sırrını açıklıyoruz: Nemlendirici.

Sarah Jessica Parker’ın Sırrı Ne Sarah Jessica Parker’ın Sırrı Ne Pinterest


 

Gün içinde uyguladığımız makyajların cildimize çok zarar verdiğini bilsek bile makyajdan vazgeçemiyoruz. Belirli bir yaştan sonra makyajın bile kapatamadığı kırışıklıklar için ise size bir önerimiz var: Nemlendirici.
Güzelliği ve Sex And the City’deki oyunculuğuyla kalbimizde büyük yer edinen Sarah Jessica Parker, yıllar sonra And Just Like That dizisiyle eski ışıltılı günlerine geri dönmeye hazırlanıyor. ‘Nemlendirici ile bu konunun ne alakası var?’ diye düşünebilirsiniz. Ancak başarılı aktör verdiği bir röportajda yıllar sonra ekranlara döndüğünde değişmeyen cilt güzelliği sorulduğunda cevabı cildini günün belirli zamanlarında nemlendirmek olduğunu söyledi. Sizce de artık kendinize en uygun nemlendiriciyi bulmanın zamanı gelmedi mi?
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X