Scarlett Johansson Kendi İşini Kuruyor

Scarlett Johansson Kendi İşini Kuruyor Scarlett Johansson Kendi İşini Kuruyor Pinterest


 

Kendi mesleklerinin dışında farklı sektörlere dahil olarak para kazanan ünlü isimler arasına Scarlett Johansson da katıldı.  

1998 yılında oynadığı "The Horse Whisperer" filmi ile çıkış yapan 31 yaşındaki oyuncu, yıllardır yaptığı oyunculuk kariyerine şimdi de patlamış mısır dükkanı ekliyor. Oyuncu, eşi Romain Dauriac ile Paris'te açacakları dükkanda patlamış mısır satacak. Lezzetli patlamış mısırların müşteriler tarafından satılan alınabileceği dükkanda değişik tarifler uygulanacak. Mevsimine göre değişiklik gösterecek tariflerde farklı gurme lezzetler olacak. New York'ta bir restorantta çalışan ünlü şeflerin mutfakta yer alacağı dükkanda Johansson'ın tercihi trüf, parmesan ve adaçaylı patlamış mısırken iki yaşında kızı Rose'un tercihi ise akçaağaç şuruplu patlamış mısır. Farklı ve lezzetli patlamış mısırların tadılabileceği dükkanın açılışı ise bu hafta sonu Paris'in Marais bölgesinde yapılması planlanıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X