Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Selena Gomez Karantinada Bunları Yapıyor

Sosyal mesafe günlerinde mental sağlığını her zamankinden daha çok önemseyen yıldız, önerilerini paylaştı.

Selena Gomez Karantinada Bunları Yapıyor Selena Gomez Karantinada Bunları Yapıyor Pinterest


 

Bu belirsiz zamanlarda Selena Gomez sevdiklerini ara vermeye davet ediyor. Üretken olma baskısı altında ezilmenin ne demek olduğunu herkesten daha iyi bildiğini belirten yıldız, mental sağlığın her şeyden daha önemli olduğunu ve bu dönemde herkesin kendisine odaklanıp, içine dönmesi gerektiğini düşünüyor. 
19 Mayıs'ta kişisel Instagram hesabı üzerinden yaptığı paylaşımda kendi rutininden bahseden yıldız, günlük bazda ruh sağlığını korumak için yapması gereken şeyler olduğunu ve bunlara öncelik verdiğini söyledi. 
Ruh sağlığı konusunda neredeyse herkesten daha açık sözlü olan Selena Gomez, geçen ay Miley Cyrus ile yaptığı canlı yayında kendisine bipolar bozukluk teşhisi konduğundan bahsetmişti. 

"Bunu aşmanın tek bir yolu ve tek bir doğrusu yok, fakat ben terapistimin önerdiği çalışmaları yaptığımda kendimi daha iyi hissediyorum. Beynimin içindeki soruları cevaplayabilmeme çok faydası oluyor."

Selena Gomez terapinin yanında müziğin de harika bir tedavi olabileceğine inananlardan. Ayrıca evcil dostlarının desteğini de es geçmeyen yıldız, köpeği Daisy'i yürüyüşe çıkardığında kendisini o günün tüm negatifliğinden arındırıyormuş gibi hissettiğini belirtiyor. 
Evinde huzur veren bir ortam oluşturmak için kendisine iyi gelen mumlar ve oda parfümleri kullanan Gomez, günlük tutmanın ve günün belli saatlerinde elektronik aletlerden uzak durmanın kendisine iyi geldiğini söylüyor. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X