Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Selena Gomez Uzun Bir Aradan Sonra Yeniden Kırmızı Halıda

Geçtiğimiz aylarda vaktini kendisiyle ilgilenerek geçirmek istediği için gözlerden uzaklaşan Selena Gomez, 10 ay aradan sonra kırmızı halıda!

Selena Gomez Uzun Bir Aradan Sonra Yeniden Kırmızı Halıda Selena Gomez Uzun Bir Aradan Sonra Yeniden Kırmızı Halıda  Pinterest


 

  Selena Gomez 10 ay önce içinde bulunduğu ruh halinden dolayı bir klinikte yardım almaya başlamıştı. Uzun süredir gözlerden uzak, kendisiyle ilgilenen yıldız geçen hafta Coachella Festivali'nde görülmüştü. 
  Fakat geçtiğimiz gün onu uzun süre sonra ilk kez kırmızı halıda gördük. Gençleri sosyal konularda desteklemek için kurulan WE Day California organizsayonunda konuşan Gomez her zaman olduğu gibi güçlü, nazik ve ilham vericiydi. 
  Geceye siyah göğüs dekolteli, diz altı Christian Dior elbisesiyle katılan Gomez Tamara Mellon'dan siyah stiletto tercihiyle kombini tamamlamış. Gomez'in mor eyelinerı gözlerinin rengini ortaya çıkarırken, zarif topuzu şık görünümünü tamamlamış. 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X