Selena Gomez'in Fitness Sırrı

Selena Gomez'in Fitness Sırrı Selena Gomez'in Fitness Sırrı Pinterest


 

Amerikan Müzik Ödülleri'ndeki duygusal konuşması ve Instagram dünyasına yeniden dönüşü ile son zamanlarda adından çok söz ettiren Selena Gomez, fitness sırrını hayranlarıyla paylaştı. 

Gomez, onu sağlıklı ve iyi hissettiren yöntemlerden birinin "terli uyku" uygulaması olduğunu söyledi. İlk başta kulağa garip gelse de Gomez bunu, burrito gibi görünecek şekilde kendini yorgana sarmak olarak açıkladı. Kendini bu şekilde yorgana sarıp yaklaşık 45 dakika kadar yatakta yatarak terlediğini söyleyen Gomez, yaptığı fitness çalışmalarına ek olarak bu farklı yöntemi de evinde uyguluyor. 

Yünlü ve sizi sıcak tutacak kalın bir pijama giyerek yorganınızın içinde 45 dakika boyunca beklemek ve sonrasında terlemenin vücudundaki tüm toksinlerden kurtulmayı sağladığını ve sauna hissi verdiğini söylüyor. 

Terleyerek hem bölgesel incelmeye yardımcı olabileceğiniz hem de cildinize saunanın verdiği bakımı sağlayabileceğiniz bu yöntemi, spora gitmediğiniz günlerde siz de evinizde deneyebilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X