Selena Gomez’in Yeni Platformu: WonderMind

Selena Gomez kozmetik markasından sonra yeni bir ufka yelken açıyor.

Selena Gomez’in Yeni Platformu: WonderMind Selena Gomez’in Yeni Platformu: WonderMind  Pinterest


Selena Gomez, zihinsel sağlığı çevreleyen damgaları yıkmak için çıktığı yolda annesi Mandy Teefy ve Daniella Pierson ile birlikte çalışarak WonderMind adını verdikleri yeni platform üzerinde çalıştıklarını anlattı.

Akıl sağlığı konusundaki konuşmaları normalleştirmek ve daha fazlasının yapılabilmesi fikrinden ilham alan üçlü, 2022 yılının Şubat ayında platformu tanıtmaya hazırlanıyor. Podcastler, röportajlar, makaleler, kaynaklar ve günlük haber bülteni gibi içerikler sunacağı söylenen WonderMind, terapistler ve ünlüleri de konuk ederek bir nevi konuşmaktan çekindiğimiz hikâyeleri duyurmayı amaçlıyor.

Bipolar bozukluk teşhisi konan ve depresyon mücadelesi hakkında açıkça konuşan Gomez, insanların sağlıkla ilgili utanç ve damgalanmayla mücadele eden daha fazla çevrimiçi platforma ihtiyaç olduğuna inanıyor.
 
Peki siz Selena Gomez'in yeni girişimini nasıl buldunuz? 
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X