Sephora Yeni Yıl İçin 'Güzellik Paylaşmaktır' Diyor

Sephora yeni yıl için "Güzellik paylaşmaktır" sloganıyla Aralık ayına heyecanlı bir giriş yapıyor.

Sephora Yeni Yıl İçin 'Güzellik Paylaşmaktır' Diyor Sephora Yeni Yıl İçin 'Güzellik Paylaşmaktır' Diyor Pinterest


 

Sephora yeni yıl için "Güzellik paylaşmaktır" sloganıyla Aralık ayına heyecanlı bir giriş yapıyor. Sephora hediye kitleri, dev makyaj blokları, parfümler ve özel cilt bakımı ürünleri sevdiklerinizle paylaşılmak üzere sizleri bekliyor.

Güzelliğin sınır tanımayan gücü Sephora’nın vazgeçilmezi Sephora Collection, cildinize bakım yapma zamanı geldiğinde ihtiyacınız duyacağınız her ürünü bir arada sunuyor.

Cildinizin neme doymasını sağlayarak yumuşacık yapacak maskeler, eğlenceli güzellik çantaları, sürprizlerle dolu hediye setleri ve vazgeçilmez bakım ürünleriyle dolu çanta ve kutular, yeni yıl heyecanı ile birleşiyor.

 

Sürdürülebilirlik bakış açısıyla tasarlanan ürünleri ve ambalajlarıyla da doğaya olan saygısını sürdürmeye devam eden Sephora, yılbaşı hediye listenizin baş rolünde!
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Ekim 2021

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Ekim 2021

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X