Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Sezon Trendleriyle Şıklığınızı Yansıtın

AVON ve LC Waikiki’nin Dünya Kadınlar Günü’ne özel yaptığı online iş birliği kapsamında www.lcwaikiki.com.tr adresinde üç farklı konsept oluşturuldu.

Sezon Trendleriyle Şıklığınızı Yansıtın Sezon Trendleriyle Şıklığınızı Yansıtın Pinterest


 

Ofis kombininden davet şıklığına kadar farklı stil ve önerilerin paylaşıldığı bu konseptler, Makyaj Artisti Melis İlkkılıç’ın seçkileri ve AVON’un her kombine uygun ürünleriyle tamamlandı.

Gün Işıltısı
Yeni far ve oje trendleriyle günlük kombinlerine ışıltı katarak bahar görünümünü anında tazeleyebilirsin. Pembenin öne çıktığı LCW Vision koleksiyonundan seçeceğin günlük, rahat ve şık kombininle ışıltını arttırırken, Mocha rujunu yanından ayırmadan  her gün yeniden ışıldayabilirsin.
 
Ofiste Sen
İş koşturmacasına başlamadan önce, gözlerine odaklan ve sezonun favorisi toprak renk paletleriyle güçlü görünümünü tamamla. Ofis şıklığını LCW Vision’ın her ortama uyum sağlayabilen kombiniyle tamamla. İşte şimdi girdiğin her ortamda göz kamaştırmaya hazırsın.
 
Davet Şıklığı
Gecenin yıldızı ol ve parla!
Göz makyajına hafif bir ışıltı kat, yeni kırmızı rujunla nefesleri kesen mükemmel uyumu yakala ve gideceğin davetin konseptine uygun seçimin ve tüm şıklığınla göz kamaştır.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X