Shopstarwomen.com'dan Kadınlar Günü'nde Kadınlara Anlamlı Hediye

Türkiye'nin girişimci kadınları dünyanın farklı yerlerine kolayca satış yapabilecek.

Shopstarwomen.com'dan Kadınlar Günü'nde Kadınlara Anlamlı Hediye Shopstarwomen.com'dan Kadınlar Günü'nde Kadınlara Anlamlı Hediye Pinterest


 

Kasım 2020’de Demet Sabancı Çetindoğan liderliğinde kurulan, Türkiye’nin girişimci ve üreten kadınlarının ürünlerini satışa sunan shopstarwomen.com, yurt içinden sonra yurt dışına da satış yapmak için gerekli operasyonel ve teknik alt yapıyı Mart ayı içerisinde tamamlıyor!

Bugün itibariyle 250’den fazla tedarikçi, 9.000’e yakın ürün ile kısa sürede dijital pazar yerleri arasında dikkat çeken bir yer alan shopstarwomen.com, yöredeki üreticiden globalde markalaşan girişimci kadına kadar odağında kadın girişimcileri tutarak kadınların iş hayatındaki görünürlüğüne destek olmayı hedefleyerek yola çıktı. Mart 2021 itibariyle bu hedefine yeni bir boyut ekleyerek yurt dışı satışlarını için gerekli alt yapıyı hazırladı, teknik testlerin tamamlanmasını takiben sistemi 15 Mart itibariyle aktive etmeyi planlıyor.

Özellikle Türklerin yoğun olduğu Almanya, Hollanda gibi ülkelerin yanısıra Türkiye ve Türk kültürüne yakın Azerbaycan gibi ülkelerden de yoğun bir ilgi bekleniyor. Böylelikle kadınlarımıza ekonomik destek sağlanırken, ülkemizin ve değerlerimizin global alanda tanıtımına da katkı sağlanması hedefleniyor.

Demet Sabancı Çetindoğan: “Bizler bu toprakların kadınları olarak, her biri çok değerli olan yörelerimizde ve illerimizde el emeğimizi, fikirlerimizi üretime dönüştürüyoruz. Herkesi canlı, renkli ve interaktif www.shopstarwomen.com web sitemize bekliyoruz. Kadınlara destek olmak isteyen herkesi sitemizden alışveriş yapmaya davet ediyoruz.  Kadınların iş hayatındaki varlığını destekleyen tüm dernek, vakıf gibi kurumlar da e-ticaret sitemizden kurumsal toplu alışverişler yaparak Türkiye’nin üreten kadınlarına destek olabilirler.” diyerek projeye destek istedi.

 

 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X