Siesta Mobilya ile Sonbaharın Renklerini İç ve Dış Mekanlarınıza Yansıtın

Türkiye’nin ilk plastik bahçe mobilyaları üretimi ile sektörün lideri Siesta, sonbahar sezonun renklerini, estetik dokunuşlarla evinize taşıyor.

Siesta Mobilya ile Sonbaharın Renklerini İç ve Dış Mekanlarınıza Yansıtın Siesta Mobilya ile Sonbaharın Renklerini İç ve Dış Mekanlarınıza Yansıtın Pinterest


Türkiye’nin ilk plastik bahçe mobilyaları üretimi ile sektörün lideri Siesta, iç ve dış      mekanlara yönelik tasarladığı ürünleriyle, sonbahar sezonun renklerini, konfor ve     estetik dokunuşlarla evlerinize taşıyor.
Sonbaharın turuncu enerjisini, güneşin iyileştirici sarısıyla buluşturan Siesta              tasarımları, bu sonbaharda da oturma alanlarınızın vazgeçilmezi olacak. Air, Air XL, Cross, Victor XL gibi koleksiyonlarda bir araya gelen sıcak renkler, iç mekanlarda     salon, mutfak alanlarının yanı sıra balkon ve bahçe gibi dış mekanlara da canlılık ve estetik katacak.
Tasarımlarında işlevsel çözümlere odaklanan Siesta, kullanımı kolay, olumsuz hava koşullarına dayanıklı ürünleriyle pratik çözümler sunuyor. Su geçirmeyen, anti-UV    malzeme katkılı, yüzde 100 geri dönüştürülebilen ve strelize edilmesi kolay ürünler üreterek doğaya zarar vermeyen tasarımlarını tüketicisinin beğenisine sunuyor.
100’den fazla ülkede 500 satış noktasında ürünlerini tüketicisiyle buluşturan Siesta, kaliteli ve dayanıklı ürün geliştirme misyonuyla tüketicisinin beklentilerine odaklanarak üretimlerini gerçekleştiriyor. Her mekâna uygun ürünler tasarlayan Siesta, ergonomik tasarımları, istiflenebilir yapıdaki ürünleriyle bahçelere ve yaşam alanlarına estetik     dokunuşlarla ferahlık katıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 300 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

InStyle Mart 2022 Tuba Büyüküstün

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X