Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

So CHIC’ten Sevgililer Günü’ne Özel Koleksiyon

İçinizdeki kelebekler 'Mi Amor’ ile uçuşacak.

So CHIC’ten Sevgililer Günü’ne Özel Koleksiyon So CHIC’ten Sevgililer Günü’ne Özel Koleksiyon Pinterest


 

Özel günlerin en gözde takı markası So CHIC, bu Sevgililer Günü’nü de birbirinden şık modellerle karşılıyor. Duygulara hitap eden Mi Amor Koleksiyonu her tarza uyan romantik hediye seçenekleri sunuyor.14 Şubat’ı heyecan verici bir koleksiyonla karşılayan So CHIC, Sevgililer Günü coşkunuza ortak olmaya hazır. Mi Amor Koleksiyonu’ndaki modern parçalar tüm gün boyunca şık bir stile imza atmanıza olanak tanıyor.So CHIC’in aşkın insanda yarattığı heyecandan ilhamla tasarladığı Mi Amor Koleksiyonu duygularınıza eşlik ediyor. Kalp ve star kesim zirkon taşının duyguları harekete geçiren etkisi ve rose rengin enerjisiyle bütünleşen koleksiyon, 99TL’den başlayan fiyatlarla en anlamlı hediye alternatifleri arasında yer alıyor.Sevgililer Günü’ne özel hediye alternatiflerini incelemek için size en yakın So CHIC mağazasına uğrayabilir veya www.sochic.com.tr internet sitesinden hediyenizi seçebilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X