So CHIC'ten Sevgililer Günü'ne Özel Tasarımlar

Özel günlerin en gözde mücevher markası So CHIC, Sevgililer Günü’nü birbirinden şık modellerle karşılıyor.

So CHIC'ten Sevgililer Günü'ne Özel Tasarımlar So CHIC'ten Sevgililer Günü'ne Özel Tasarımlar Pinterest


 

Duygulara hitap eden tasarımlar ve her tarza uyan romantik hediye seçenekleri So CHIC’te!
 
Kusursuz kesim tekniğiyle üretilen Premium Creative Koleksiyonu, So CHIC zanaatkarları tarafından aşkla ve zarafetle üretildi. Premium Creative Koleksiyonu’nda yer alan birbirinden eşsiz her parça aşkların sonsuzluğa uzanan hikayesiyle hayat buluyor. Premium Creative ışıltısıyla her ortamda bakışlar üzerinizde olacak!
 
SEVGİLİNİZE EN ÖZEL ANLARINIZI ÖLÜMSÜZLEŞTİRECEK HEDİYE SEÇENEKLERİ
Duygularınız en şık ve en değer ifadesi olacak So CHIC Sevgililer Günü Koleksiyonu, aşkın insanda yarattığı heyecandan ilham alarak tasarlandı. Sevgililer Günü’ne özel şık ve romantik çizgiler taşıyan koleksiyon parçaları trendleri yansıtan romantik ve yenilikçi çizgisiyle dikkat çekiyor.
 
SO CHIC İLE AŞKIN ÜZERİNDE
Aşkınız kadar zamansız bir Sevgililer Günü sürprizi için So CHIC’in Alfabe Koleksiyonu’nu tercih edebilirsiniz. Gökkuşağının renklerinden ilham alınarak tasarlanan koleksiyon ile harflerin anlam yüklü dünyasını keşfedeceksiniz! İster kendinizin ister sevdiklerinizin baş harfini her an üzerinizde taşıyabilirsiniz! 
 
Koleksiyonları incelemek için So CHIC mağazalarına uğrayabilir veya www.sochic.com.tr internet sitesini ziyaret edebilirsiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X