Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Spor Yapan Kadınlar için En Uygun Seçenek: B-Lite

Plastik, Rekonstrüktif ve Estetik Cerrahi Uzmanı Op Dr Cenk Görken hafif implantlarla ilgili bilgi veriyor.

Spor Yapan Kadınlar için En Uygun Seçenek: B-Lite Spor Yapan Kadınlar için En Uygun Seçenek: B-Lite  Pinterest


 

Yeni geliştirilen B-Lite Hafif Meme implantıyla, protezin hacmi aynı kalırken, ağırlığı yüzde 30'a varan oranda azalıyor ve bu durum hem aktif spor sırasında hem de günlük yaşamda büyük rahatlık sağlıyor.
Mikrosferlerle geliştirilmiş silikon implante edilebilir jel olan B-Lite, ekstrem koşullu sporlarlarda dahi meme dokusunu implantın ağırlık etkisinden kurtararak yerçekimine karşı yönelimini azaltıyor. Ayrıca B-Lite,13 Atm ve üzeri basınçlarda dahi herhangi bir fiziksel veya kimyasal değişime uğramadan güvenle meme dokusundaki yerini koruyor, uçak basınçları ve dalış sporlarına da uygun imkan sağlıyor.
Yüzde 30 hafif olması sayesinde B-Lite spor yapan kadınlarda memeyi hızlandırılmış sarkmalardan koruyor, doku körelmesini ile deri atrofisi ve uzamalarını engelliyor, alt meme kıvrımı bozulmalarını yavaşlatıyor, meme ucu yer değişimlerini ve meme deformasyonlarını azaltıyor dalgalanmaları ve implantın meme dokusundan görünümünü minimize ediyor . Ayrıca ağırlık etkisine bağlı olarak gelişebilecek boyun,sırt ve omuz ağrılarını da azaltıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X