Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Spor Yapmanın En Serin Hali adidas HEAT.RDY

adidas’ın son teknolojisini taşıyan Heat.RDY koleksiyonu sıcaktan, kendi vücut ısınızdan bunalmadan spor yapmaya imkan veriyor.

Spor Yapmanın En Serin Hali adidas HEAT.RDY Spor Yapmanın En Serin Hali adidas HEAT.RDY Pinterest


 

Soğutma materyalleri, nem emme teknolojisi ve sıcaklık algılayan tasarım ile güçlendirilen spor giysilerinde hava akışı durmuyor. Dolayısıyla spora serin, kuru ve kendinizden emin bir şekilde kesintisiz devam edebiliyorsunuz.

Nefes Alabilen Antrenman Şortu
adidas Heat.RDY Training şort, yağmurun, karın, rüzgarın veya güneşin spor performansını etkilemesine izin vermiyor. Yerleşik havalandırmalı nefes alabilen antrenman şortu, Hava durumu ne olursa olsun hafif, nefes alabilen kumaşı sayesinde spor yaparken kendinizi daima iyi hissettiriyor. Kumaş konstrüksiyon, soğutma etkisi yaratmak için minerallerle eğrilmiş iplikle yapılırken, ağ paneller havanın akmasını sağlar. Kullanışlı tasarım, rahat saklama için fermuarlı ön cepler içerir.

Sıcak Tutan, Stil Sahibi, Bol Kesim Fermuarlı  Üst 
Şık bir tasarıma sahip olan Unleash Confidence Woven fermuarlı üst ile bir yandan antrenman hedeflerine ulaşmak için çalışırken adidas’ın plastik atıklara son verme hedefini gerçekleştirmesine de yardımcı olmak mümkün. Geri dönüştürülmüş malzemelerden üretilen bu model, antrenman kıyafetlerinin üzerine giymek için oldukça ideal. Renkli grafik tasarımı, yan cepleri, bol kesimi ile stil sahibi bu rüzgarlık, nemi uzaklaştıran AEROREADY teknolojisini de taşıyor.

Heat.RDY Prime Training Tank
Sıcak havalar için tasarlanan nefes alabilen kolsuz antrenman tişörtü. Hava soğutmalı kumaş, nemi emen ve buharlaşmayı hızlandıran yenilikçi iplikler ile üretildi. Hava akışını sürekli kılmak için eklenen lazer kesimli delikler, şık bir dokunuş için dantelli etek ile birlikte tasarlandı.

Heat.RDY Erkek Traning Tee 
Bu antrenman tişörtü sahip olduğu teknik özellikleri sayesinde antrenman boyunca serin kalmaya yardımcı oluyor. Nefes alabilen kumaştan üretilen tişört, hafif ve esnek yapısıyla hareket özgürlüğü sağlıyor. Stratejik alanlardaki güçlendirme detayları ile dayanıklılık sağlayan modelin lazer kesim dikişleri ile dokusu oldukça yumuşak. Yumuşak kumaş, sporcuların kuru kalmasını ve odaklanmasını sağlamak için nemi tutarken önemli ter bölgelerindeki yerleşik havalandırma, ısıyı ve nemi vücuttan uzaklaştırıyor.

Heat.RDY Erkek Antrenman Şortu
Yoğun antrenmanlarda serinletici bir etki yaratmak için minerallerle eğrilmiş iplikler kullanılarak, nefes alabilen kumaştan üretilen antrenman şortu konik bir şekle ve efektif bir uzunluğa sahip. Yanınızda taşıdığınız eşyaların kolay ve korunaklı saklanması için de şortun iki yanında fermuarlı cepler bulunuyor.

Heat.RDY Prime Erkek Kolsuz Tişört
Kolsuz tasarıma sahip antrenman tişörtü, terlemenin yoğun olduğu ve rahatlamaya en çok ihtiyaç duyulan alanlarda havalandırma ve konfor sağlıyor. Dikişsiz olarak eklenmiş yüzeyler tişörtün vücuda pürüzsüz ve düzgün bir şekilde oturmasını sağlarken, lazerli kesimli delikli detaylar ekstra havalandırma imkanı tanıyor.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X