Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Sportmax’in 50 Yılını Keşfetmeye Hazır Olun

Sportmax markasının 50 yılı, #SPORTMAXANNIVERSARY hashtag’iyle kitaplaştırıldı.

Sportmax’in 50 Yılını Keşfetmeye Hazır Olun Sportmax’in 50 Yılını Keşfetmeye Hazır Olun  Pinterest


 

SPORTMAX, lüks yayıncı Assouline’in Legends koleksiyonunun bir parçası olarak yayınladığı ve Olivier Saillard tarafından Luke Leitch’in eleştirel bir metniyle düzenlenen özel kitabıyla 50 yıllık geçmişine bakıyor. Zengin fotoğraf içeriğiyle 1969 yılında kurulan markanın geçmişini bu kitapta görmek mümkün.
Londra’daki Swing trendi ve gençlerden ilhamla Maramotti, çağın sosyal ve kültürel devrimlerinin ortasında, trend belirleyici stil koleksiyonları sunan koordineli bir gardırop örneği olan SPORTMAX’i piyasaya sürmeye karar vermişti.
50 yıl içinde, birçok yaratıcı stil ve görüntü profesyonelleri moda tarihinde önemli bir yer edinen Sportmax’in bu kitabını okumak için sabırsızlanıyoruz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X