Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Stil İlhamı: Dakota Johnson

Bu kez siyahlar içinde karşımıza çıkan Dakota Johnson, klasik stiletto'ları nasıl kombinleyeceğini çok iyi biliyor.

Stil İlhamı: Dakota Johnson Stil İlhamı: Dakota Johnson  Pinterest

 

 

En iyi ayakkabının çok gösterişli olması gerekmiyor. Lüks dad sneaker’ların, PVC topuklu ayakkabıların ve platform flip flop’ların sokak stilini domine ettiği bu sezonda, klasik stiletto’lar da şık bir seçim olabilir.

Yeni filmi The Peanut Butter Falcon'un tanıtımı için geçtiğimiz gün New York’taki Build Studios’a giderken görüntülenen Dakota Johnson, siyah Alessandra Rich takımını Saint Laurent’in zarif Amber sandaletleriyle kombinlemeyi tercih etmiş.  Omuzları vatkalı kesilmiş  blazer ceketi ve kalem eteğiyle karşımıza çıkan Johnson, bu kombiniyle adeta 80’lere selam gönderiyor.

Dakota Johnson ve stilisti Kate Young, adeta topuklu ayakkabılarla nasıl kombin yapılabileceğine dair stil dersi veriyorlar. Johnson, The Peanut Butter Falcon’ın Los Angeles gösterimine de cepli Saint Laurent mini elbisesi ve altın Merjuri halka küpeleriyle katılmış ve bu görünümünü stiletto ile tamamlamıştı.  

Hazırlayan: Yasin Buğra LEVENT
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X