Sürdürülebilir Modayı Keşfedin

Vegan deriler, yapay kürkler, organik ve geri dönüştürülebilir kumaşlar...

Sürdürülebilir Modayı Keşfedin Sürdürülebilir Modayı Keşfedin Pinterest


 

Hadise, Hazal Kaya, Hande Erçel, Berrak Tüzünataç, Nur Fettahoğlu, Dilan Çiçek Deniz, Gökçe Bahadır, Hazar Ergüçlü ve Demet Özdemir gibi birçok ünlü ismin gözde markası Nisse, Sonbahar&Kış 2021 koleksiyonunu moda severlerin beğenisine sundu. Tasarımlarıyla her zaman modaya yön veren Nisse, sürdürülebilir moda akımıyla çevreye karşı olan duyarlılığını yine ön plana çıkardı.

‘Avrupa Vejeteryan Birliği’ sertifikası bulunan NISSE, yaratıcı teknikleri modayla birleştirdiği koleksiyonda lüks kumaşları kusursuz terzilikle buluşturdu. Her koleksiyonuyla sürdürülebilir geleceğin önemini vurgulayan marka, birinci sınıf materyaller, doğal iplikler, yumuşak yün karışımları, bakımı kolay satenler, vegan deriler, yapay kürkler, organik ve geri dönüştürülebilir kumaşlar göz alıcı silüetlerin bulunduğu kompozisyonlarla kişiye özel bir moda anlayışı sergileyecek.

Geçmiş ile Gelecek Bir Arada
Şehrin dinamiğine akıcı şekilde uyum sağlayacak tasarımların bulunduğu koleksiyonda gündüzden geceye uzanacak sofistike şıklık ön planda yer alıyor.
Lüks kumaşları modern şekillerle birleştirerek konfor dolu bir trend yaratan NISSE bu koleksiyonunda geçmişten ilham alıp geleceğe atıfta bulunuyor. Koleksiyonda öne çıkan dış giyimler, takımlar, elbiseler kültürlere ve yaşanmışlıklara dokunarak Nisse kadınları üzerinde hayat bulacak.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X