Swarovski'den Yılbaşı Hediye Kılavuzu

Swarovski'den Yılbaşı Hediye Kılavuzu Swarovski'den Yılbaşı Hediye Kılavuzu Pinterest


 

Swarovski, marka elçisi Karlie Kloss’un annesi ve en yakın arkadaşı için seçtiği hediyelerin de yer aldığı yılbaşı hediye kılavuzuna bir göz atın!
 
Bu yılbaşı sezonunda mükemmel hediyeyi Swarovski’nin ışıltılı takı ve aksesuar koleksiyonunda bulacaksınız. Tek başına kullanabileceğiniz ya da farklı parçalarla karıştırıp yakıştırabileceğiniz yılbaşı seçkisi son moda siluetlerden zamansız tasarımlara, her tarza ve her ortama uygun göz kamaştırıcı hediye seçeneklerinden oluşuyor. Karar vermekte zorlananlarınız için Swarovski marka elçisi Karlie Kloss, hayatındaki çok özel iki insan, annesi ve en yakın arkadaşı için seçtiklerini bizlerle paylaştı.
 
Bu yılbaşı Karlie’nin annesi için seçtiği parçalarda zamansız tasarım ve seçkinlik öne çıkıyor. Karlie, annesi için gümüş zincirlerin ucundan sallanan yıldız şeklinde zarif kolye uçları ve kristal yıldız küpelerden oluşan, her ortamda zamansız bir zarafet sunan Fizzy ailesinden parçalar tercih etti. Swarovski’nin sezona özel renklerde, kristallerle kaplı, yenilikçi Crystaldust spiral ve açık kelepçe bileklikleri de annenizi mutlu edecek bir hediye seçeneği olabilir. Karlie’nin annesi için seçtikleri arasında Swarovski’nin kristal süs ve heykelcikleri de var. Buzlu, kristal kar tanelerinden, Yılbaşı çorapları, kardan adam ve Noel Baba’ya, bu parçalar Yılbaşı dekorasyonunuzu güzelleştirecek ve ailenizin Yılbaşı geleneğinin ve mutlu anılarınızın bir parçası haline gelecek.
 
Karlie’nin en yakın arkadaşı için seçtiği parçalarda ise benzersiz Swarovski ışıltısı sıra dışı bir tarzla buluştu. Karlie, bu sefer tercihini ince ve çağdaş takı ve aksesuarların yanı sıra teknoloji meraklısı moda severler için ideal, kristallerle bezenmiş telefon kılıflarından yana kullandı. Karlie’nin en yakın arkadaşı için düşündüğü mükemmel hediye seçenekleri arasında göksel motifleri, glam-rock vurgularla yeniden yorumlayan, Fantastic ailesinden göz kamaştırıcı kolyeler ve son moda yığma yüzükler de var. Işıltılı gümüş rengi ve parlak gri inciler ile kontrast yaratan derin jet Swarovski kristalleri ile bu olmazsa olmaz koleksiyon günden geceye eksiksiz bir tarz sunuyor. Karlie’nin en yakın arkadaşı için hazırladığı dilek listesinde tarz sahibi siluetleri ve göz alıcı yıldız tasarımları ile Yılbaşı kıyafetlerinize kusursuz ve göz alıcı ışıltılar katacak kolye, yüzük ve küpelerden oluşan Fizzy ailesinden seçtiği parçalar da yer alıyor. 

 
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X