Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Swatch Global’ın Dijital Projesi: #SwatchTakesMePlaces Sunar

Mevcut gerçekliğe bir mola vermek mi? O halde Swatch ile dünya çapında 30 günlük sanal bir yolculuğa çıkmanın tam zamanı.

Swatch Global’ın Dijital Projesi: #SwatchTakesMePlaces Sunar Swatch Global’ın Dijital Projesi: #SwatchTakesMePlaces Sunar Pinterest


 

et-lag olmadan, bavul hazırlamaya gerek kalmadan ve hatta en iyisi kanepenizden kalkmadan bu yolculuğun tadını çıkarabilirsiniz. İyi bir plana mı benziyor? O zaman #SwatchTakesMePlaces ile kalkışa hazırlanın!#TeamSwatch sizi Nisan ayı boyunca dünyadaki en çok tercih edilen 30 seyahat destinasyonuna ve hatta uzaya götürüyor. Las Vegas, Venedik, İstanbul? Neden hepsi aynı anda olmasın ki? #SwatchTakesMePlaces siz evden çıkmadan mutfaktan tarihe, sanattan birçok yerel deneyimlerden keyif almanıza olanak sağlıyor. Üstelik göründüğü kadar da kolay; Instagramda @SwatchTakesMeToCITY (@swatchtakesmetoistanbul) sayfalarını takip edin, Swatch’un yerel tur rehberleri - Swatch çalışanları - tarafından hazırlanmış hayal dünyasının kapıları aralansın. Zaten en güzel seyahatler henüz yapmadıklarımız değil midir?#SwatchTakesMePlaces kolunuza göre: Her biri 30 farklı seyahat destinasyonuna özel olarak tasarlanmış 30 adet Swatch X You tasarım saatlere Nisan ayı boyunca ulaşabileceksiniz.
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X