Swatch ve Moma İş Birliği Özel Edisyon Saatleri Sunar

Swatch, Müze Gezisi serisinin bir devamı olarak, New York Modern Sanat Müzesi (MoMA) ile özel edisyon tasarımlarından oluşan koleksiyonunu sunar.

Swatch ve Moma İş Birliği Özel Edisyon Saatleri Sunar Swatch ve Moma İş Birliği Özel Edisyon Saatleri Sunar Pinterest


 

Ürün yelpazesi, MoMA koleksiyonundaki sanat eserlerinden ilham alan altı benzersiz tasarıma sahip. Yıldızlı Gece (1889) Vincent van Gogh, Umut II (1907-1908) Gustav Klimt, Rüya (1910) Henri Rousseau, Renk Düzlemleri ile Oval Kompozisyon 1 (1914) Piet Mondrian, Şehir ve Tasarım, Dünyadaki Yaşam Harikaları, Isamu Kurita (1966) Tadanori Yokoo, ve New York (1968) Tadanori Yokoo. Her bir tasarım ayrı olarak satın alınabildiği gibi, altı tasarımın birlikte yer aldığı özel MoMA koleksiyonerler edisyonu da mevcut. Bu koleksiyonerler edisyonu, Swatch ve MoMA'nın birlikte tasarladığı ve müzenin meşhur Blade Stair merdiveninden ilham alan özel bir kutuyla satışa sunulacak.

Swatch, sanatçı Beatriz Milhazes ile de işbirliği yaparak, sanatçının MoMA'daki üç eserini Swatch X You platformunda koleksiyonuna dahil ediyor. Suculentas Beringelas (Succulent Eggplants) (1996), O Espelho (The Mirror) (2000) ve Meu Bem (2008). Swatch X You ile müşteriler, kişiselleştirilmiş saat stillerini belirli Swatch mağazalarında ve swatch.com'da oluşturabiliyor. Milhazes'in her bir eserinden oluşan tasarımın sınırlı sayıdaki çalışması ise New York'taki MoMA Tasarım Mağazalarında satışa sunulacak. “MoMA'daki sanat eserlerinden ilham alan bu yeni saat koleksiyonuyla, MoMA’nın Swatch ile süregelen ilişkisini sürdürmekten gurur duyuyoruz. MoMA’nın iyi tasarıma olan bağlılığı Swatch saatleriyle örneklendirilebilir.” Robin Sayetta (MoMA İş Geliştirme Direktörü)

Swatch Art Peace Hotel CEO'su Carlo Giordanetti: “Swatch, birkaç Swatch saatinin müzenin kalıcı koleksiyonunda sergilendiği MoMA ile yeni bir işbirliğine adım atmaktan mutluluk duyuyor. Vincent van Gogh, Gustav Klimt ve Piet Mondrian'ın sanat eserlerini yeniden yorumlayabilmek ve 20. yüzyılın sanat ve sanatçısına olan bağlılığımızı vurgulamak gerçek bir onur. Ayrıca Swatch X You ile aramıza katılan Beatriz Milhazes ve eserleri büyük beğeni toplayan çağdaş sanatçı Tadanori Yokoo'nun eserlerinden ilham alınarak tasarlanan saatleri koleksiyonumuza dahil etmekten mutluluk duyuyoruz.”
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

Instyle Fortune Trendus
InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X