Taro Emir | InStyle Men Mayıs 2021

Taro Emir’i konuk ettiğimiz InStyle Men Mayıs sayısı bayilerde ve tüm dijital platformlarda!

Taro Emir | InStyle Men Mayıs 2021 Taro Emir | InStyle Men Mayıs 2021 Pinterest


 

Onu bundan iki yıl önce genç yetenekler portfolyosuna konuk ettiğimizde kısa sürede yıldızının parlayacağını öngörmüştük, yanılmadık. Sadakatsiz dizisindeki Selçuk rolüyle son zamanların en çok konuşulan performanslarından birine imza atan oyuncu, bir yandan da cesur bir yapım olan Çıplak dizisinin ikinci sezonunda Bulut karakteriyle tekrar karşımıza çıkmaya hazırlanıyor. Ufak detaylardan bütüne varmayı, hayatı ve iç dünyasını keşfetme yolculuğundan keyif almayı, yargılardan arınmayı iyi biliyor. Nezaketi, stili ve müzik seçimleriyle çekim günü kalbimizi kazanan Taro ile birkaç gün sonrasında görüntülü bir röportaj gerçekleştiriyor, onu sadece kendisi olarak daha yakından tanıyoruz.
 
Röportaj EYLÜL SOLAKOĞLU Fotoğraf ERMAN İŞTAHLI Styling ECE ŞİŞİK SAYDAM
Benzer Haberler


 Abonelik
Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

12 Aylık InStyle Aboneliği Sadece 120 TL

InStyle'ın i-Pad versiyonuna yıllık
32,99 TL'ye abone olabilirsiniz

Afra Saraçoğlu, Merve Çağıran ve Aslı Bekiroğlu

InStyle.com is part of the Group Medya. Style Network Copyright © Group Medya. InStyle is a registered trademark of Group Medya. All rights reserved.

Size daha iyi hizmet verebilmemiz için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Giriş yaptığınız andan itibaren çerez kullanımını kabul etmiş sayılacaksınız.  Detaylı bilgi için tıklayın...
 X